Upravit stránku

Na veletrhu For Arch představíme novou jednotku LG 350/450

Zveme vás na 29. ročník největšího stavebního veletrhu v ČR – FOR ARCH 2018, kde představíme novou rekuperační jednotku LG 350/450.

  • Datum: 18. 9. 2018 – 22. 9. 2018
  • Pořadatel: ABF a.s.
  • Místo: PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Jako bonus pro vás máme vstupenku na veletrh a poradenství zdarma.

Aplikace PICHLERluft pro PKOM4

Kompaktní rekuperační jednotku PKOM4 můžete nyní ovládat nejen prostřednictvím dotykového displeje ovládacího panelu, ale také pohodlně pomocí svého chytrého telefonu s aplikací PICHLERluft.
 
Volně stáhnutelná aplikace PICHLERluft nyní poskytuje přístup k nainstalované rekuperační jednotce PKOM4 z celého světa.

PKOM4 classic získal ocenění GRAND PRIX na veletrhu FOR PASIV 2018

Letos poprvé byla na veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV vyhlášena soutěž o nejlepší exponát či technologii GRAND PRIX.

Porota udělila cenu za nejlepší exponát či technologii společnosti Evora CZ, která do soutěže přihlásila výrobek Pichler PKOM4 classic. 

"Ocenění GRAND PRIX získala společnost Evora CZ za výrobek PKOM4 - kompaktní rekuperační jednotku se čtyřmi funkcemi sloužícími k větrání, vytápění, chlazení a ohřevu TUV. Porota ocenila výrobek za jeho ucelenost, ale i čistý design a komplexní projektovou podporu." viz vyjádření pořadatelů.

Odborná porota byla ve složení:

  • Karel Kabele, FSv ČVUT v Praze (předseda poroty),
  • Josef Smola, předseda rady Centra pasivního domu, FSv ČVUT v Praze
  • a Jiří Petlach, místopředseda Společnosti pro techniku prostředí,

Porota hodnotila technické parametry, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, ekologické hledisko, energetickou úspornost i možnosti uplatnění na trhu.

Budeme na FOR PASIV - 6. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb Praha

Přijďte si osobně prohlédnout kompaktní jednotku PKOM4 Classic a přesvědčit se o jejích výhodách. Od 8. – 10. 2. 2018 ji bude náš dodavatel vystavovat na veletrhu FOR PASIV 2018 v Praze

Chystá se vychytaná aplikace

Obsluha rekuperační jednotky PKOM4 s aplikací Pichler bude ještě jednodušší. Aplikace má uživatelsky přívětivé snadé použití a změnu nastavní řízeného větrání nyní zvládne už úplně každý

Jednotka LG 250 má novou verzi A

Neustále testujeme svoje jednotky, zjištěné poznatky implementujeme do vývoje a zlepšení následně zavádíme do výroby.

Stejně tomu je tak nyní s vylepšením jednotky LG 250. Nový vylepšený model má označení LG 250A.