Upravit stránku
filtry

V našem sortimentu naleznete filtry v různých provedeních. Každá jednotka má své doporučení typu filtrů pro přívodní a odvodní vzduch. 

Potřebujete vyměnit filtry?

  • Pokud si nejste jisti, zda už je potřeba filtr vyměnit, zkontrolujte si signalizaci výměny filtru na své jednotce/ovládacím panelu.

Výměna filtrů u rekuperační jednotky LG 150 - DE

Výměna filtrů u rekuperační jednotky LG 150 - EN

Výměna filtrů u rekuperační jednotky LG 250 A - DE

Výměna filtrů u rekuperační jednotky LG 250 A - EN

Typy filtrů
JednotkaSáníOdtah
LG 150F7G4
LG 250 AF7 / F9G4
LG 500 PF7G4
PKOM4F7M5
 

Pozn.

  • G4  - Filtry třídy G4 jsou vhodné pro použití jako hrubý prachový filtr v systémech čistého vzduchu, jako předfiltr pro vysoké koncentrace prachu v klimatizačních zařízeních, sacích traktech nebo jako předfiltr pro jemnou filtraci. Zdraví neškodné a ekologické.
  • F7 / F9 - Speciálně vyvinutá netkaná textilie je založena na mechanickém ukládání. Filtrační třída F7 je dle EN 779 třída pro filtry určené pro záchyt částic 1 - 3 mikronů, s účinností dle EN 779 80-90% - pro vysoce účinné filtry. Používají se pro klimatizační zařízení nemocnic, hotelů, laboratoří, pro jemnou filtraci ve farmacii, elektro a foto-průmyslu. Zdraví neškodné a ekologické.
  • M5 - Filtry třídy M5 jsou dle normy EN 779: 2012 vhodné jako prachové filtry pro středně hrubý prach a jsou používány pro jemnou filtraci 1 - 5 mikron.

Poptávka filtrů do rekuperační jednotky

  • Kontaktní údaje

  • Formulář bude odeslán adresu info@evora.cz firmě Evora CZ, která má výhradní zastoupení komfortního větrání značky PICHLER pro Českou a Slovenskou republiku.